ART / Lithographs / Portfolio 14346543
nr 1434 6543
PORTFOLIO
med 6 litografier, Halmstad Gruppen 45 år, sheet: 50x65,
med 6 litografier, Halmstad Gruppen 45 år, bladets mått: 50x65 cm, oramad
5000
SEK 4000
Monday November 29 2021
at 19:29:06
29/11 19:10:20